fotografie z proběhnuvší akce ...

Kočí v Chotči VII.

nostalgickávzpomínkanaskupinuPrvorozenýKočí

10.8.2002

akce začíná v 19:15 v místním kostele koncertem vážné hudby (změna!)

pokračování se odehraje od od 20:00, jako obvykle v sále hostince "U Šulců" v Chotči

vstupné 50 Kč


Program : (bude upřesňován na těchto stránkách až do začátku koncertu - poslední upřesnění 6.8.2002).

Začíná se rýsovat asi takto: letos opět dojde k podstatnému rozšíření multiplatformnosti tradiční akce. Kromě vystoupení některých tradičních rockových hudebních skupin (předkapel) jako Nahá sestra či velmi úspěšné skupiny Sullen, jedno z prvních vystoupení absolvuje nové seskupení Pocity, v místním kostele zazní klasický sólový zpěv. Po letech na chotečském pódiu zazní hudba skupiny Nikde nikdo v podání revivalového seskupení. V průběhu večera dojde ke křtu posledního CD skupiny Prvorozený kočí. Návštěvníci chotečského festivalu se mohou těšit na divadelní představení! Jde o:
"LMML" (jak bystrý pozorovatel jistě uhodne, jde o zcela neoriginální zkratku složenou z počátečních písmen jmen zakládajících členů souboru, Láda-Martin-Martina-Lukáš)
Jedná se o minimalistické pohybově - deklamační divadelní sdružení. Náročnému chotečskému publiku představí svůj repertoár zaměřený na interpretaci starší tvorby významného českého literáta a filozofa Ivana Wernische.:-)
V rámci zachování původnosti myšlenky nastudovaného představení je soubor nucen ponechat jeho obsah pod lehkou rouškou tajemství i před pořadateli, širší anotace tudíž nebude poskytnuta. Děkujeme za pochopení.

Prvorozený kočí letos zcela jistě už nevystoupí, (i když, kdo ví ...) Každopádně všichni účinkující letos zařadili do svého repertoáru skladby dnes už legendární skupiny ve vlastním aranžmá.

Během celého večera možná bude probíhat výstava obrazu nebo nějaké fotografie.

Pravděpodobný program:

 


Poslední aktualizace: 7.8.2002